Poznań

Klub Fitness Point to miejsce, gdzie trening staje się prawdziwą przyjemnością, a pożądane przez Państwa cele z pewnością zostaną osiągnięte. Nasz klub mieści się w samym sercu miasta, na ul. Św. Marcin w Galerii Handlowej MM. Fitness Point to lokal o wysokim standardzie – piękny wystrój wnętrz, przestronna i nowocześnie wyposażona sala do ćwiczeń, jak i dogodne godziny otwarcia. Proponujemy Państwu zróżnicowany grafik zajęć fitness zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie zajęcia, jak: step&shape, fitball, zumba, pump, stretching oraz zajęcia wzmacniające poszczególne partie mięśni.
Klub podzielony jest na 5 stref, które oddajemy państwu do pełnej dyspozycji:

  • strefa Cardio –najnowszej generacji bieżnie , rowery, orbitreki, stopery, ergometry wioślarskie
  • strefa urządzeń siłowych, która w całości wyposażona jest w sprzęt firmy Matrix. Znajdziecie tutaj maszyny do ćwiczeń każdej partii ciała, które same odliczać będą ilość wykonanych powtórzeń!!
  • strefa wolnych ciężarów – każdy facet znajdzie tutaj to czego potrzebuje: sztangi, hantle, ławki, suwnicę i wiele innych.
  • strefa cross workout – wyposażona w klatkę multifunkcyjną, hantle kettlebell, skrzynie do naskoków oraz akcesoria do treningu funkcjonalnego;
  • sala do zajęć grupowych.

W naszej ofercie klubowicze posiadają nieograniczony dostęp do wody z dystrybutora, mogą poprawić swoją opaleniznę na jednym z dwóch opalających łóżek stojących za jedyne 2 zł – 1 min., jak również klubowicze dojeżdżający na siłownię samochodem mają 2h parkingu za darmo. W razie kontuzji bądź drobnych urazów dysponujemy gabinetem masażu, w którym po wizycie odczujecie ulgę i rozluźnienie.

W naszym klubie istnieje także możliwość odbycia indywidualnych treningów z trenerem.

Czekamy na Państwa w naszym klubie! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty klubu FITNESS POINT! 🙂

Honorujemy karty

Skontaktuj się z nami

Poznań

ul. Św. Marcina 24
tel. kom.: 728 470 119
recepcja.poznan@fitnesspoint.com.pl

Szczecin

ul. Bohaterów Warszawy 40
tel. kom.: 728 474 979
recepcja.szczecin@fitnesspoint.com.pl