Instruktorzy fitness

Julia

Julia

Julia

Julia

Julia Kryszak

Od najmłodszych lat pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. Swą wiedzę zgłębiała na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, uzyskując tytuł magistra z Wychowania Fizycznego. Absolwentka Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, gdzie z wyróżnieniem ukończyła szkolenie podoficerskie. Rozwój jest jej priorytetem, dlatego też uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu fitness m.in: anatomia i fizjologia, wzmacnianie ze sprzętem, stretching, Total Body Conditioning, choreografia fitness, step, zdrowy kręgosłup i Body Shape. Na co dzień nauczyciel Wychowania Fizycznego, który zaraża miłością do aktywności fizycznej. Jej celem życiowym jest stwarzanie takich sytuacji, w których każdy człowiek, niezależnie od uzdolnień ruchowych i sprawności fizycznej będzie miał okazję do przeżywania sukcesu.

Łucja

Łucja

Łucja

Łucja

Z wykształcenia flecistka, z zamiłowania poliglotka, instruktorka fitnessu, spinningu i nauczycielka vinyasa yogi. W wolnych chwilach spędza czas wokalnie i instrumentalnie. Na treningach lubi dawać wycisk 😉

Robert

Robert

Robert

Robert

Jeden z najlepszych trenerów karate w Polsce, fachowiec w sztukach walki wręcz – Sensei Robert Sworek. Żywa legenda polskiego karate. Założyciel Shotokan Word Organisation. Zdobywca licznych medali w zawodach krajowych i międzynarodowych – obecnie przedstawiciel kategorii WETERAN. Przesympatyczny profesjonalista.

Daria

Daria

Daria

Daria

DARIA NOWAK

Profesjonalna tancerka, instruktor fitness, oraz nauczyciel ruchu. Twórczyni inicjatywy artystycznej Młody Teatr Ruchu w Poznaniu. Jest również absolwentką rocznego Dance Intensive Program w TanzFabrik w Berlinie, gdzie współpracowała z nauczycielami i choreografami z całego świata. W 2015 roku ukończyła kierunek „Kompozycja i techniki tańca” na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Swoje doświadczenie zdobywała prowadząc zajęcia w renomowanych klubach fitness oraz studiach tańca w Polsce i w Berlinie.

Trenerzy

Darek

Darek

Darek

Darek

Czesć! Mam na imię Darek. Swoją przygodę ze sportem zacząłem już we wczesnym dzieciństwie. Moim pierwszym – i najprawdziwszym 😉 – idolem był Bruce Lee, któremu niestraszne było nic i nikt!…, który w pamiętnym filmie „Wejście smoka” niszczył przeciwników jednego za drugim! Nastoletnie marzenia uległy zmianie gdy zostałem uczniem sportowej szkoły podstawowej – o profilu piłkarskim. Wtedy to postanowiłem, że będę królem stadionów świata i bożyszczem nastolatek, jak Cristiano Ronaldo. Plany niefortunnie pokrzyżowała kontuzja, a świat mój… legł w gruzach. Miałem dość sportu i zniszczonych marzeń. Pewnego wieczoru oglądając kultowy już film „Terminator”, przemówił do mnie jednak on sam – ARNOLD: „I’LL BE BACK”. Głos mojego sumienia brzmiał zupełnie tak samo, jak głos Arnolda… ”to jeszcze nie koniec”…” jeszcze tu wrócę”. Sam Terminator chciał, abym zapisał się na siłownię! I tak też się stało… Od tej pory nieprzerwalnie, konsekwentnie i nadal z ogromną przyjemnością – od prawie 20lat – wciąż na nią chodzę.             W trakcie mojej przygody, która zamieniła się już w styl życia, ukończyłem pod patronatem Ministerstwa Sportu kurs trenera fitness, o specjalizacji: ćwiczenia siłowe. Podczas łącznie 3letniego pobytu w Stanach Zjednoczonych zwiedziłem „kulturystyczną ziemię obiecaną”! Venice beach, Golds Gym czy Metroflex! Moimi partnerami podczas ćwiczeń były największe sławy bodybuildingu, w tym m. in. trzykrotny Mr Olimpia Phil Heath. Uczyłem się od nich każdego dnia, a wiedzę chłonąłem, jak gąbka. Po ukończeniu w USA kolejnego kurs trenera personalnego, rozpocząłem moją przygodę trenerską w jednej z największych sieci fitness w Stanach – Planet fitness. Wobec ciągłej potrzeby rozwoju, aktywnie biorę udział w licznych seminariach, spotkaniach branżowych oraz ventach i targach dotyczących fitness/kulturystyki. Zdobyłem także tytuł Human Sport Specialist, certyfikowany przez firmę Star Trac Europe. Od kilku lat zajmuję się nadto prowadzeniem indywidualnych szkoleń dla trenerów personalnych pod patronatem Akademii Szkolenia Trenerów AST. Moim podopiecznym chcę przekazać zdobytą przeze mnie wiedzę oraz własne doświadczenie. Skutecznie pomogę Wam osiągnąć wyznaczony cel, przestawiać granice, spełniać marzenia, posiadać sylwetkę idealną i zdrowe, silne ciało. Przy okazji gwarantuję, że na treningu ze mną nigdy nie będziecie się nudzić!

Bartosz

Bartosz

Bartosz

Bartosz

Skontaktuj się z nami

Poznań

ul. Św. Marcina 24
tel. kom.: 728 470 119
recepcja.poznan@fitnesspoint.com.pl

Szczecin

ul. Bohaterów Warszawy 40
tel. kom.: 728 474 979
recepcja.szczecin@fitnesspoint.com.pl