Recepcja

Alicja

Alicja

Alicja

Alicja
Patrycja

Patrycja

Patrycja

Patrycja
Natalia

Natalia

Natalia

Natalia

Instruktorzy fitness

Mateusz

Mateusz

Mateusz

Mateusz
Dominika

Dominika

Dominika

Dominika
Karina

Karina

Karina

Karina

KARINA LEWANDOWSKA

Sport towarzyszy mi od 4 roku życia, zaczynając od tańca i akrobatyki sportowej po pływanie oraz koszykówkę.

Zawsze marzyłam, aby połączyć pracę z pasją, dbać o swoje zdrowie oraz motywować i zachęcać do tego wszystkich dookoła.

Jestem studentką fizjoterapii na Poznańskim Uniwersytecie Medycznym oraz trenerem personalnym i instruktorem siłowni.

PROWADZĘ ZAJĘCIA

Wzmacnianie CORE + stretching

SPALANIE KALORII

DO ZOBACZENIA!

 

Szymon

Szymon

Szymon

Szymon

SZYMON LUBKOWSKI

Jestem trenerem personalnym i instruktorem fitness. Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Od kilku lat zajmuję się prowadzeniem treningowym osób w różnym wieku i prezentujących różne poziomy treningowe.

Sport jest nieodłącznym elementem mojego codziennego życia. Lubię grać w siatkówkę, czytać i podróżować. Trzy cechy które mnie opisują: determinacja, zaangażowanie oraz chęć ciągłego rozwoju.

Zapraszam na zajęcia:

– Zdrowy kręgosłup,

– Trening modelujący sylwetkę.

Zapraszam i do zobaczenia ! 🙂

Karolina

Karolina

Karolina

Karolina

Karolina Sroka

Z zawodu optometrystka, z zamiłowania instruktorka ZUMBY, wieloletnia instruktorka ZHP i pole dancerka. Zawsze chciałam, aby to co robię w życiu było moją pasją, dawało motywację i wachlarz możliwości rozwoju. Uwielbiam kontakt z ludźmi, jestem osobą otwartą, zorganizowaną i sumienną. Zajęciami fitness zaczęłam interesować się podczas studiów – od tego czasu sport jest nieodłącznym elementem mojej codzienności. Taniec to niespełnione marzenie z dzieciństwa, dlatego też rozpoczęła się moja przygoda z ZUMBĄ. Podczas zajęć spełniam się w 100% – dzielenie się i chłonięcie pozytywnej energii od innych oraz realizacja jako instruktorka daje mi największą satysfakcję. Dodatkowo ZUMBA to tak naprawdę świetna zabawa, podczas której spala się mnóstwo kalorii.

Opis zajęć:

Zumba to połączenie tańca i treningu aerobowego – zawiera wszystkie elementy elementy fitnessu tj. cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Łączy energetyczną i motywującą muzykę z choreografią inspirowaną głównie tańcami latynoskimi. Tworzy to atmosferę zabawy, w ten sposób osoba trenująca zapomina, że ćwiczy. Dzięki zajęciom ujędrniamy ciało, kształtujemy sylwetkę, zyskujemy większą świadomość własnego ciała i poprawiamy samopoczucie, czyli bawiąc się spalamy mnóstwo kalorii. Zumba przeznaczona jest osób dla w każdym wieku.

Pozdrawiam i do zobaczenia 🙂

Trenerzy

Darek

Darek

Darek

Darek

DARIUSZ TOMKOWIAK

Czesć! Mam na imię Darek. Swoją przygodę ze sportem zacząłem już we wczesnym dzieciństwie. Moim pierwszym – i najprawdziwszym 😉 – idolem był Bruce Lee, któremu niestraszne było nic i nikt!…, który w pamiętnym filmie „Wejście smoka” niszczył przeciwników jednego za drugim! Nastoletnie marzenia uległy zmianie gdy zostałem uczniem sportowej szkoły podstawowej – o profilu piłkarskim. Wtedy to postanowiłem, że będę królem stadionów świata i bożyszczem nastolatek, jak Cristiano Ronaldo. Plany niefortunnie pokrzyżowała kontuzja, a świat mój… legł w gruzach. Miałem dość sportu i zniszczonych marzeń. Pewnego wieczoru oglądając kultowy już film „Terminator”, przemówił do mnie jednak on sam – ARNOLD: „I’LL BE BACK”. Głos mojego sumienia brzmiał zupełnie tak samo, jak głos Arnolda… ”to jeszcze nie koniec”…” jeszcze tu wrócę”. Sam Terminator chciał, abym zapisał się na siłownię! I tak też się stało… Od tej pory nieprzerwalnie, konsekwentnie i nadal z ogromną przyjemnością – od prawie 20lat – wciąż na nią chodzę. W trakcie mojej przygody, która zamieniła się już w styl życia, ukończyłem pod patronatem Ministerstwa Sportu kurs trenera fitness, o specjalizacji: ćwiczenia siłowe. Podczas łącznie 3letniego pobytu w Stanach Zjednoczonych zwiedziłem „kulturystyczną ziemię obiecaną”! Venice beach, Golds Gym czy Metroflex! Moimi partnerami podczas ćwiczeń były największe sławy bodybuildingu, w tym m. in. trzykrotny Mr Olimpia Phil Heath. Uczyłem się od nich każdego dnia, a wiedzę chłonąłem, jak gąbka. Po ukończeniu w USA kolejnego kurs trenera personalnego, rozpocząłem moją przygodę trenerską w jednej z największych sieci fitness w Stanach – Planet fitness. Wobec ciągłej potrzeby rozwoju, aktywnie biorę udział w licznych seminariach, spotkaniach branżowych oraz eventach i targach dotyczących fitness/kulturystyki. Zdobyłem także tytuł Human Sport Specialist, certyfikowany przez firmę Star Trac Europe. Od kilku lat zajmuję się nadto prowadzeniem indywidualnych szkoleń dla trenerów personalnych pod patronatem Akademii Szkolenia Trenerów AST. Moim podopiecznym chcę przekazać zdobytą przeze mnie wiedzę oraz własne doświadczenie. Skutecznie pomogę Wam osiągnąć wyznaczony cel, przestawiać granice, spełniać marzenia, posiadać sylwetkę idealną i zdrowe, silne ciało. Przy okazji gwarantuję, że na treningu ze mną nigdy nie będziecie się nudzić!

Bartek

Bartek

Bartek

Bartek

BARTŁOMIEJ DUDA

Bartek ukończył studia ze stopniem magistra fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Jest trenerem personalnym, który wyróżnia się licznymi certyfikatami potwierdzającymi zbieraną przez lata wiedzę. Przeprowadzi Cię przez proces rehabilitacji od momentu wystąpienia kontuzji, pojawienia się dolegliwości bólowych – aż do powrotu do aktywności rekreacyjnej czy też sportowej. Nauczy Cię bezpiecznie ćwiczyć, byś bez przeszkód mógł realizować swoje cele, a przy tym minimalizować ryzyko wystąpienia kontuzji. W pracy wspiera się między innymi terapią manualną, a także koncepcją manipulacji powięzi wg. Luigi’ego Stecco. Pomoc drugiemu człowiekowi stanowi dla Bartka dużą satysfakcję i jest motorem napędowym do ciągłego samorozwoju, który następuje każdego dnia.

Skontaktuj się z nami

Poznań

ul. Św. Marcina 24
tel. kom.: 728 470 119
recepcja.poznan@fitnesspoint.com.pl

Szczecin

ul. Bohaterów Warszawy 40
tel. kom.: 728 474 979
recepcja.szczecin@fitnesspoint.com.pl